Nezávislý blog Michala Jonáše o hrách všeho druhu

O blogu

gamesblog gamesblog2 gamesblog3

GamesBlog byl poprvé spuštěn 28. 2. 2006 jako nezávislý a soukromý osobní web zcela bez reklam a inzerce, věnovaný především jakýmkoli hrám a digitální zábavě, i vším co s tímto pojmem úzce laboruje. Prostor GamesBlogu tedy patří článkům, dojmům, notickám, recenzím, testům a novinkám z oblastí počítačových, konzolových a deskových her, digitální zábavy, ale i dalším zajímavostem mimo tyto obory. GamesBlog je již 11 let seriózním médiem dlouholetého hráče, zkušeného herního a technologického žurnalisty (od roku 1999) a IT profesionála Michala Jonáše.

Veškeré odkazy v textech příspěvků odpovídají době psaní článku, proto mohou být po určité době nefunkční.

Technologie

GamesBlog využívá upravenou šablonu Graphene Franz Josef Theme definovanou Kaskádovými styly CSS a zdarma použitelný publikační systém WordPress. Pro generování obsahu GamesBlog využívá skriptovací jazyk PHP, který generuje výsledný XHTML kód. Data jsou archivována pomocí databázového systému MySQL.

Důraz jsem při tvorbě a úpravě blogu již ve třetí generaci (GamesBlog 3.0) kladl na jednoduchou a přehlednou navigaci a přívětivý i moderní a responzivní vzhled webu. Blog je optimalizovaný pro zobrazení na všech nejpoužívanějších internetových prohlížečích v počítačích, noteboocích, tabletech i mobilech a zobrazíte jej bez potíží jak na Internet Exploreru, tak i Opeře, Firefoxu a Google Chrome.

 

poweredwordpressgraphenelogofranzjosefcssmysqlphp