Nezávislý blog Michala Jonáše o hrách všeho druhu

Video: Všechny disciplíny motorsportu Project CARS 2

Dnes nástává ten slavný den, kdy do našich obchodů byl vyveden ten druhý díl Project CARS 2, což je vhodný okamžik pro mé poslední video o této výborné hře. Nový Project CARS 2 má veškerý autopark 189 vozidel rozdělený do 29 závodních tříd, přičemž nabízí 9 různých typů motorsportu: např. motokáry, monoposty, formule IndyCar (protože je to jediný plně licencovaný podnik, takže má vlastní kolonku), silniční civilní automobily, sportovní vozy Gran Turismo, sportovní otevřené vozy, rallyecross a vytrvalostní závody typu Le Mans.

Projeďte si se mnou všechny tyto disciplíny vždy v maximálním startovním roštu, včetně ukázky dynamické změny denní doby, počasí a různých ročních období. Video bylo pořízeno z finální PC verze na maximální nastavení grafiky při FHD rozlišení. Kvůli velikosti soubory je ve formátu HD 720 s nejnižší volbou komprese. Project CARS 2 si zahrajete na PC, PS4 a X1, přičemž stojí od 950 Kč výše.

 

 

 

 

  • Lukas Přidáno 23.9.2017 ve 16:43

  Ahoj! Skvělé video! V neděli se chystám na Project Cars 2 a tak sbírám informace a už se těším až sednu za volant! Doufam, že to bude dobré šlapat a bude se dobře jezdit!

  • Waskez Přidáno 24.9.2017 ve 11:26

  Díky, myslím, že budeš spokojen, pokud se ti líbila jednička.

  • Lukas Přidáno 25.9.2017 ve 13:18

  Tak sem plně spokojen, včera sem jezdil jako o závod a musím velmi pochválit všechny nastavení, od obtížnosti po různé parametry auta. Jde z toho udělat jak arkádu, tak si postupně přidávat až k simulaci. Tohle je přesně to, co mi obecně u závodních her chybělo. Navíc PC verze je velmi dobře odladěná, neseká se, nejsou žádné problémy a frčí jako divá. Už mi z toho vrzá nyní už nezaprášený volant!

  • Waskez Přidáno 25.9.2017 ve 13:22

  To nastavení je fakt velmi podrobné, to také kvituju. AI 120 a agresivita 100 tupínků, to je supr. Konzolovky jsou prý proti PC verzi na tom dost špatně, mají plno chyb a fest se sekají.

 1. Hi HI

Napsat komentář

Komentáře s odkazy kvůli ochraně proti spamu mohou vyžadovat schválení.